Create an Account
2020-01-18
Posted by

1960 doğumlu İspanyol sinema sanatçısı Antonio Banderas’ın kendi ismiyle sunduğu erkek parfümü The Golden Secret, karma koku tercih edenlerin ilgi alanına giriyor. Antonio Banderas The Golden Secret, baharatlı, odunsu ve deri aromalarının başarılı ve özgün bir yorumu olarak şık şişesinde buluşturulmuş. Yeşil elma, muskat, kimyon, sedir, amber ve deri kokuları ayrı ayrı ne kadar güzelse, bu parfümde de gerçekten müthiş bir uyumla sunulmuş.

  Türkiye’de olduğu gibi dünyanın dört bir yanında kullanıcılardan iyi not aldığını da paylaşmak isteriz. Zira “Antonio Banderas” isminden ötürü bir kereye mahsus ürünü alıp sonra vazgeçenlerin sayısı oldukça düşük bir noktada. Yani kullanıcılar, ürünü kullanmaya her defasında devam ediyor. Anladığımız kadarıyla bunun iki nedeni var: Birincisi, diğer muadilleriyle karşılaştırıldığında gerçekten ekonomik. İkincisi, klasik parfümlerde bir veya birkaç koku uyumu söz konusuyken, bu üründe birçok aroma harika bir şekilde uyumlu hâle getirilmiş. Özgün, farklı ve çekici bir koku sunulmuş.

 Kullananların deneyimlerinden de anlaşılacağı üzere, Antonio Banderas The Golden Secret çok tanıdık ve çok farklı bir özellik taşıyor. Özgünlüğünü tam da bu noktada yakalıyor. Herkesin aşina olduğu kokuları barındıran parfüm, aşina olunmayan bir formülle ayrışıyor. Yani alışık olduğunuz ve beğendiğiniz bir aromayı parfümde bulacaksınız. Ek olarak, daha fazlasını da hissedeceksiniz. Sloganlarında kullandıkları gibi baştan çıkartır mı bu parfüm bilemeyiz; ancak özgün ve güçlü kokusuyla dikkat çektireceği kesin…

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top