Create an Account
2019-10-31
Posted by

Dünyaca ünlü Venezüellalı moda tasarımcısı Carolina Herrera’nın ismiyle çıkan Good Girl Red, piyasanın en iddialı parfümeri ürünlerinden birisi… Her şeyden öte parfümün şık tasarımı, yatak veya giyinme odasının uygun yerinde bir dekor gibi kendisini gösterebilecek kalitede. Herrera’nın adı, artı şık tasarım; peki kullananlar parfüm için ne diyor?

                2016 yılından beri 50 ve 80 ml’lik şişelerde sunulan Good Girl serisinin sonuncusu RED olarak sunulmuştu. Velvet ve klasik ürünlerden ayrı olarak RED, daha kadınsı bir koku vaat ediyor. Çiçek kokularından yasemine ilgisi olanların tercih ettiği parfümün orta notasında hissedilen kakao nadiren eleştirilmiş olsa da, Meksika’ya özgü sümbülteber ile yaseminin uyumu alkışı hak ediyor.

                Ürünün tasarımı son derece özgün ve şık, ama bazı kullanıcılar tarafından eleştiriliyor da. Özellikle çantada taşınmaya müsait olmadığı yönünde görüşler bulunuyor.

                Carolina Herrera Good Girl RED ile ilgili en şaşırtıcı yorumlar ise orta ve düşük notada hissedilebilen tonkaya dair. Birçok kullanıcı, ilerleyen saatlerde yasemin ve tonkanın kalıcılığından bahsederken, ikisinin uyumunu da olumlu buluyor. Buna karşın daha önce belirttiğimiz sümbülteberin tonkaya göre daha çabuk etkisini yitirdiğini anlayabiliyoruz.

                Fiyatlarla ilgili de bazı eleştiriler mevcut. Her ne kadar deneme (tester) ürünleri görece hesaplı olsa da, tümüyle uçucu olduğu ve birkaç saat içinde kokunun tümüyle gittiğine dönük yorumlar da bulunuyor. Orijinal parfümü satın almadan önce çok daha hesaplı deneme parfüm almanızı önerebiliriz.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top

İlk Alışverişinize Özel %10

İndirim Kazanmak

İçin Hemen Kayıt Olun!

×