Create an Account
Tom Ford Tobacco Vanille 100 Ml Edp Erkek Parfüm
2020-01-18
Posted by

“Hem erkek hem kadın tenine yakışan bir parfüm olur mu?” sorusu bazen merak edilir, araştırılır. Aslında uzun yıllardır parfümeri sektöründe unisex ürünler rağbet görmektedir. Bununla birlikte, unisex parfümler içinde bir tanesi oldukça iddialı: Tom Ford Tobacco Vanille.

Tom Ford tarafından 2005 yılından beri üretilen Tobacco Vanille, hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği bir ürün. Açıkçası kimin daha fazla rağbet ettiğini kestirmekte oldukça güç ve bu bile tek başına parfümün etkileyiciliği açısından olumlu bir detay sunuyor. Tütün ağırlıklı parfüm zencefille beraber tonka ve kakao aromalarını da içeriyor. Özellikle sıkıldıktan on dakika kadar sonra en üst noktada kendisini hissettiriyor. Ten, sıkma oranı ve kullanılan kıyafetlere bağlı olarak ortalama 5 saat kadar kendisini hissettiriyor ve söz konusu süre kalıcılık açısından artı bir puan oluyor.

  Tom Ford Tobacco Vanille kullananların belki de tek ortak şikayeti ürünün fiyatı. Gerçekten de kadın parfümleri, erkek parfümleri ve unisex parfümler beraber ele alındığında bile zirveyi zorlayan ürünlerden birisi. İşin en kötü yanı, tester (deneme) parfümlerin bile oldukça seyrek bulunabilmesi. Özetle, tester ürünlerin fiyatlarını diğer dünyaca ünlü parfümlerin orijinallerinin fiyatlarına yakın bulursanız şaşırmayın.

  Gel gelelim bu parfümü bir kez kullandıktan sonra vazgeçemeyeceğinizi de iddia ediyoruz. Baharatlı ve meyveli sıcak kokusundan siz vazgeçseniz bile, sevdikleriniz vazgeçmeyecektir.

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top